بوبوکو همان رایان تجارت نابغه است

بوبوکو یا رایان تجارت نابغه!

«رایان تجـارت نابغــه»، مجموعه‌اى با بیـش از یک ربع قرن تجـربه، در زمینه فروش تجهیزات دیجیتال فعالیت مى‌کند و در طول این مدت، در واردات و فروش انواع محصـولات، مانند لپ‌تاپ، تجهیزات ذخیـره‌سازى و انواع وسایل جانبى مربوطه پیشـرو بوده است و همیشه در راستای رعایت اصولی مانند قیمت‌گذارى مناسـب، ارائـه محصولات اصـل و احترام به حق انتخـاب مشـترى تلاش کرده است.

البته باید اشاره کنیم «رایان تجـارت نابغــه»، هلدینگ اصلى است و فروشـگاه آنلاین «بوبوکو» (www.boboko.com) بـراى فروش آنلاین انواع محصـولات دیجیتال این مجموعه، راه‌اندازى شده است. همچنین «اعتمادسازان هوشمند پویا»، یکى از زیرمجموعه‌هاى این هلدینگ، خدمات پس از فروش و گارانتى محصولات را ارائه می‌کند و شما می‌توانید اطلاعات مربوط به این خدمات را از طریق وب‌سایت بوبوکو سرویس (www.boboko.com) دریافت کنید.

آشنایی با چشـم‌انداز‌های نابغـه

ما تلاش می‌کنیم تا در حـوزه تجارت الکترونیک، به بزرگتـرین پلتفرم فروش و تعمیر تجهیزات تکنولوژى تبدیل شویم و به معناى واقعى کلمه، سهم بازار را از آن خود کنیم. برای رسیدن به این چشم‌انداز نیز تلاش مى‌کنیم نیازهاى مشتریان را به خـوبى شناسایى کنیم و با فراهـم کردن سبد متنوعى از محصولات برندهاى معتبر و ارائـه خدمات پس از فروش عالى، راحتى و آرامش آن‌ها را فراهم کنیم.

ماموریت‌هاى نابغـه

ما باور داریم، همه کاربران ایرانى لایق آن هستند حس متفاوتى از انتخاب را تجربه کنند تا با آسودگى خیال، محصولات و خدمات مورد نظرشان را دریافت کنند. با همین دیدگاه، برای رسیدن به موارد زیر تلاش می‌کنیم:

 1. براى ساختن برندى تلاش کنیم که با شنیدن نام آن، هر کاربرى حس اطمینان و راحتى در خرید و دریافت خدمات را تجـربه کند.
 2. براى مرجع شدن در واردات انواع محصـولات تکنولوژى به ویـژه تجهیزات ذخیـره سازى در ایران بى وقفه تلاش ‌کنیم.
 3. سایت فروشـگاهى هوشـمند ایجـاد کنیم، به نحـوى که همـه ویژگى هاى مورد نیـاز طیف وسیعى از کاربـران را در خـود جـاى داده و دسترسى به آن آسـان باشد.
 4. بـه مرجـع اصـلى تعمیرات آنلاین تجهیـزات ذخیره سازى تبدیل شویم، به طورى که امکان سـرویس‌دهى در زمینه تعمیر انواع محصولات به بهترین شکل ایجاد شـود.

چـرا نابغـه انتخاب مطمئنی است؟

ما در طول تمامى سـال‌هاى فعـالیت، تلاش کرده‌ایم متفاوت بیندیشـیم و متمایز عمـل کنیم، به نحـوى که به کوچک‌ترین دغدغـه‌هاى کاربران توجه کنیم و با تلاش فراوان و بهـره‌گیرى از نیـروى خلاقیت و تعهد، براى دستیابى به بهترین‌ها پیشـرو باشیم. از همین رو، راه‌هاى متفاوتى را در پیش گرفتـه‌ایم:

 1. واردات محصـولات اصل و نوآورانه، چـرا که نیـاز بسیارى از کاربران پیشـرو حـوزه تجهیزات دیجیتـال، تهیـه به روزترین کالاها و گجـت‌هاى هوشمندى است که به میزان کمترى در بازار ایران یافت مى‌شود.
 2. تعیین قیمت نهایى تجهیزات ذخیره سازى دیجیتال در صنف رایانه‌اى کشـور به طورى که فروشندگان آن محصـولات، حاشـیه سـود امنـى را تجربه کنند و در عین حال کاربران از خـرید آن رضایت داشته باشند.
 3. پشتیبانى از کاربران در تمامى مراحل؛ راهنمایى براى انتخاب کالاى مناسب، دریافت خدمات پس از فروش شایسته و همراهى همیشگى حتى بعد از اتمام مراحل دریافت محصول و خدمات.
 4. ارائه گارانتى تعویض و تعمیر بلنـد مدت (سه ساله) تا دغدغه کیفیت و اصالت کالاها براى کاربـران مرتفع شود.

محصولات رایان تجارت نابغه

تمام محصولات و خدمات رایان تجارت نابغه در حوزه تکنولوژی را می‌توانید در وب‌سایت‌های فروشگاهی و خدماتی بوبوکو و بوبوکو سرویس دریافت کنید. ما تلاش کرده‌ایم کالاهای متنوعى را براساس نیازمندى‌هاى مختلف کاربران، از انواع اقتصادى تا محصولات ویژه و خاص دانشجویان، مدیران، معماران، مهندسان، برنامه نویسان و … فراهم کنیم و همواره در ارائـه گجت هاى هوشمند جدید، پیشـرو باشیم. از همین رو، بخشى از محصولات وارداتى ما، شامل تجهیزات ذخیره سازى دیجیتال (هارد دیسک، هارد اکسترنال، SSD و …)، لپ تاپ، موبایل، گجت‌هاى هوشمند و تجهیزات جانبى است.

همچنین ما تلاش می‌کنیم طیف وسیعى از برندهاى معتبـر را در سبد محصـولات فراهم کنیم تا گستردگى انتخاب بیشـترى را براى شما مخاطبان عزیز فراهـم کنیم. وسـترن دیجیتال، سن دیسـک، کینگسـتون، ترنسـند و کروشـیال فقط بخشـى از برنـدهایى هسـتند که محصـولات آنها در رایان تجـارت نابغــه ارائـه مى شود.

خدمات رایان تجارت نابغه

در زیرمجموعه «اعتمـادسـازان هوشمند پویـا» که با وب سایت بوبوکو سرویس فعالیت می‌کند، خدمات ما به سـه دسته کلى تقسیم مى‌شـود:

1. پشتیبانى: تمـامى کاربـران مى‌تواننـد پیـش از اقـدام به خـرید محصـول تا پـس از دریافت آن، از راهنمایى‌هاى تیـم پشتیبانى کمک بگیرند، به طورى که هیچ دغدغـه و نگرانى در زمینـه آگاهى از محصـول، تفاوت قیمت‌ها و نحـوه کارکرد آن نخواهند داشت.

 2. گارانتى: کاربـرانى که محصـولات خـود را از مجموعـه رایان تجـارت نابغــه تهیـه مى‌کنند، در صورت بروز مشکلى در کارکرد محصـول، مى‌توانند از گارانتى کالا استفاده کنند تا محصول مورد نظر، در سریع‌ترین زمان ممکن و به بهترین شکل، تعویض و یا تعمیر گردد. به نحوى که رضایت مشترى کاملا جلب گردد.

3. تعمیرات: تمام مشتریانى که از رایـان تجـارت نابغــه محصولات خود را تهیه مى‌کنند و یا افرادى که به دنبـال تعمیـر کالاى آسیب دیده خـود هستند، مى‌تواننـد از خدمت تعمیرات کالاى دیجیتـال ما استفاده کنند. تمامى تعمیرات زیر نظـر کارشناسان با تجـربه و متعهد انجـام مى‌گیرد و براى انجام بهینه آن، از تجهیزات پیشـرفته این حوزه، بهـره گرفته مى شود.

مشتریان رایان تجارت نابغه

در طول سال‌هاى فعالیت، افتخار همکارى با مجموعه‌هاى بسیار کوچک و بزرگى را در سرتاسر ایـران داشـتـه‌ایم که بـه آن مى‌بالیـم، چـرا کـه همـگى آن‌ها در گسـترش چشـم‌انـدازها و خدمت‌رسانى‌هاى ما تاثیر مهمى داشته‌اند و موجب پیشرفت مجموعه و خدمت‌رسانى‌هاى بهتر شده‌اند. در یک دید کلى، مشـتریان ما در سـه دسته قـرار مى‌گیرند: 

 1. همکاران (B2B): در شهر تهـران و سایر شهرستان‌ها حضور دارند و شامل موارد زیر هستند:
 • فروشگاه‌هاى همکار (آفلاین) ماننـد «پارس همراه رسا»، «انفورماتیک گستر پایدار ایرانیان»، ارمغان فن آوران آسا»، «هیلیـا فارمد» و «هایپراستار».
 • فروشگاه‌هاى اینترنتى مانند «مقداد رایانه ایرانیان» و بازرگانى «یکتا همراهان ملک».
 • بازارچه‌هاى آنلاین مانند «دیجى کالا»، «ترب» و «ایمالز».

2. کاربران عمومى (B2C): کاربـران عادى در سرتاسر ایران

 3. سازمان‌ها (B2G): سامانه‌هاى یکپارچه برتر ارس، دانشگاه علوم پزشکى لرستان، گـروه مالى ملت، بانک ملت و پژوهشگاه صنعت نفت.

راه‌های ارتباط با نابغه

شما می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های درج شده در وبسایت فروشگاهی بوبوکو با رایان تجارت نابغه تماس بگیرید.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.