داستان بوبوکو

بوبوکو به معنی هُدهُد داناست و در ادبیات ایران نمادی از تغییر است؛ راهنمایی که تلاش می‌کند در بازار وسیع و پیچیده‌ی تجهیزات دیجیتال، برای شما مخاطبین گرامی، دوستی صمیمی، آگاهی‌بخش و حرفه‌ای باشد و تجربه‌های دلنشین و به‌یادماندنی را از خرید اینترنتی، برایتان رقم بزند. پس اگر می‌خواهید علاوه بر حفظ لحظه‌ها و خاطره‌های محبوب‌تان در قلب و ذهن، تجهیزات دیجیتال را به خدمت بگیرید، بوبوکو آماده‌ی کمک به شماست.

بوبوکو همان نابغه است!

اولین حضور ما در این حوزه، به سال ۱۳۷۹ برمی‌گردد؛ جایی در قلب بازار رضای تهران، واقع در تئاتر شهر که با نام رایان تجارت نابغه فعالیت خود را شروع کردیم. ما عاشق تکنولوژی بودیم و برای رفع نیاز آن زمان (دسترسی به کالاهای اورجینال و با قیمت مناسب)، واردات و فروش تجهیزات دیجیتال را آغاز کردیم و حالا مدت‌هاست که سبد کالایی بزرگی از محصولات اصل مانند هارد اکسترنال و اینترنال، SSD، کارت حافظه، لپ تاپ و … را به شما ارائه می‌دهیم. در سال 1400 بود که تصمیم گرفتیم برای ارائه خدمات متمایزتر و جدیدترین کالاهای حوزه تکنولوژی نام برند رایان تجارت نابغه را به بوبوکو تغییر دهیم و حالا شما می‌توانید با این نام، خدمات و کالاهای ما را دریافت کنید.

چرا بوبوکو؟!

۱. پشتیبانى از شما

در همه‌ی مراحل و در همه‌ی ایام سال؛ ما سعی می‌کنیم در همه‌ی مراحل همراه‌تان باشیم. از مشاوره براى انتخاب کالاى مناسب گرفته تا ارائه خدمات پس از فروش شایسته و همیشگى؛ حتى بعد از این‌که محصولات یا خدمات مورد نیازتان‌‌ را از ما دریافت کردید.

۲. تعیین قیمت

نهایى تجهیزات ذخیره‌سازى دیجیتال؛ ما قیمت‌‌ها را طوری در نظر گرفته‌ایم که اگر فروشنده‌ی محصـولات هستید، حاشـیه سـود امنى را تجربه کنید و اگر مشتری هستید، از خـرید خود احساس رضایت کنید.

۳. گارانتى تعویض

و تعمیر بلنـد مدت (۱۸ ماهه)؛ تا بتوانید با خیال راحت و آسوده خرید کنید.

چارت سازمانی بوبوکو

ما بوبوکویی‌ها حالا بیش از ۵۰ نفر هستیم؛ یک تیم با اهداف بزرگ که تلاش می‌کند همیشه امیدوار، موثر و پویا باشد. ما در دپارتمان‌های بازرگانی، فروش، بازاریابی و توسعه بازار، پشتیبانی، خدمات پس از فروش، مالی و توسعه نرم‌افزار برای یک هدف بزرگ فعالیت می‌کنیم؛ خلق حس خوب رضایت شما.

ماموریت‌های بوبوکو

  • براى ساختن برندى تلاش کنیم که با شنیدن نام آن، حس اطمینان، راحتى در خرید و دریافت خدمات تخصصی را به یاد بیاورید.
  • براى تبدیل شدن به مرجع واردات انواع محصـولات تکنولوژى و تعمیرات آنلاین، به ویـژه تجهیزات ذخیره‌سازى در ایران تلاش کنیم.
  • در دنیای هوشمند امروز، سایت فروشگاهى مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کنیم؛ تا نیازهایتان را دقیق‌تر شناسایی کرده و بتوانیم راه‌حل‌های بهتری ارائه دهیم.

چه ارزش‌هایی خلق می‌کنیم؟

  • راحتى: ایجاد محیطی براى خرید آسان انواع کالاهای دیجیتال و دریافت خدمات باکیفیت.
  • شفافیت: صداقت در ارائه اطلاعات مورد نیاز مشتریان و رعایت حقوق آن‌ها.
  • مسئولیت‌پذیرى: پذیرش انتقاد مشتریان و تلاش براى بهبود مشکلات.
  • چابکى: تلاش برای ارائه‌ی سریع محصولات و خدمات باکیفیت به مشتریان.
  • نوآورى: ایجاد بستر مناسب براى نوآورى در نحوه ارائه کالاها و خدمات به کاربران.
  • کارآفرینى: فراهم کردن محیط پویا، سرزنده و حرفه‌ای جهت ایجاد اشتغال براى جوانان.
  • مشترى‌مدارى: انتقال حس خوب همراه با احترام به مشتریان.

دیدگاه مدیر عامل

حالا که روزهای ۱۴۰۱ را سپری می‌کنیم، بیست و چند سال از تولد بوبوکو می‌گذرد، برندی که برای موثر بودنش تلاش زیادی کرده‌ایم و اصولی را از همان روز اول رعایت کرده‌ایم که همیشه به خودمان افتخار می‌کنیم؛ صداقت با مشتری، فراهم کردن بهترین محصولات و ارائه قیمت‌های مناسب.
ما به دنیای تکنولوژی ایمان داریم، به راه‌هایی که جلوی پایمان می‌گذارد، سریع‌تر کردن کارهایمان، آسان‌تر کردن ارتباط‌هایمان و ایجاد تجربه‌های متفاوت. برای همین است که عاشق این حوزه هستیم و با آدم‌هایی هم همکاری می‌کنیم که به افق‌های زیبا و ارزشمند فکر می‌کنند.  
در حال حاضر نیز ماموریت جدیدمان را آسان‌تر کردن فرآیند خرید آنلاین محصولات با بهره‌گیرى از هوش مصنوعى در نظر گرفته‌ایم تا انتخاب متفاوت‌ترى را به همگى کاربران عزیز هدیه دهیم.

مسئولیت اجتماعی بوبوکو

۱. آگاهی‌بخشى مشتریان فضـاى مجازی
یکى از مشکلات اصـلی کاربران در فضای مجازی، تجربه‌هاى ناخوشایندى است که نسبت به خـرید اینترنتى دارند. آن‌ها اغلب نسبت به حقـوق خود در زمان خرید و پس از آن آگاه نیستند. مـا در بوبوکو تلاش مى‌کنیم به شفاف‌سازی و آگاهی‌بخشی در این زمینه بپردازیم و آن را در بخـش‌هاى مختلف وب‌سایت و شبـکه‌هاى اجتـماعـى‌مان منعکس کنیم تا بتوانیم انگیزه‌ی کاربران را نسبت به خـرید و فـروش آنلاین افزایش دهیم و به رونق گرفتـن کسـب و کارهاى اینترنتى کمک کنیم.

 

۲. آموزش و به کارگیرى جوانان با انگیزه سازمان کمیته امـداد
یکى از دغدغـه‌هایى که از زمان تولد بوبوکو با ماست، ایجاد شغـل مناسب براى جوانـانى است که به دنبال شکوفایى و خلاقیت هستند؛ اما به دلایل مختلفى مثل محرومیت‌هاى مالى یا اجتماعى، دسترسى کمترى به این فضـا دارند. ما در تلاشیم تا این افراد را از طریق سازمان‌هایى مثل کمیته امـداد شناسایى کرده و پس از آموزش‌هاى حرفه‌اى و مناسب، به بازار کار معرفى کنیم و قدمی کوچک برای آینده‌شان برداریم.
هم‌چنین ما تلاش می‌کنیم امکان برگزاری دوره‌هاى کارآموزى را براى دانشجویان دانشگاه‌ها فراهم کنیم تا با کسب مهارت‌هاى بیشتر، بتوانند به دنیاى کسـب و کار وارد شـوند.

تیم بوبوکو عضو می‌پذیرد

ما در بوبوکو تلاش می‌کنیم تیم حرفه‌ای باشیم؛ به یادگیری معتقدیم و سعی می‌کنیم با همراهی همدیگر و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه، دنیای بهتری را برای کاربران و خودمان خلق کنیم. در این راه ادعایی برای کامل بودن نداریم، اما به تلاش موثر ایمان داریم. پس اگر در این راه با ما هم‌مسیر هستید، منتظر شما هستیم.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.