رکوردزنی سامسونگ در فروش مانیتورهای هوشمند
رکورد فروش مانیتورهای سامسونگ

سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد که فروش سری مانیتورهای هوشمند این شرکت به بیش از یک میلیون دستگاه در سراسر جهان رسیده است. مانیتورهای هوشمند سامسونگ از Smart Hub پشتیبانی می‌کنند و می‌توانند بدون نیاز اتصال به کامپیوتر شخصی یا هر دستگاه دیگری، محیط کاری یا تحصیلی فوق‌العاده‌ای را در خانه فراهم کنند. از سوی دیگر، از طریق این دستگاه‌ها امکان استفاده از انواع خدمات OTT ازجمله نتفلیکس، سامسونگ تی وی پلاس و یوتیوب نیز فراهم می‌شود.

با توجه به محبوبیت اولین مانیتور هوشمند سامسونگ که در سال 2020 در بازارهای جهانی عرضه شد، سامسونگ خط تولید مانیتورهای هوشمند خود را در سال جدید افزایش داد و در حال حاضر، این شرکت 11 مانیتور هوشمند ازجمله M7، M8 و M5 را در بازار عرضه می‌کند. سامسونگ از 28 مارس 2022 پیش‌فروش جدیدترین مدل مانیتور هوشمند خود به نام M8 را در بسیاری از کشورها ازجمله ایالات‌متحده آمریکا و فرانسه آغاز کرد. بر اساس گزارش‌ها، در سه‌ماهه اول، میزان فروش مانیتورهای هوشمند که شامل پیش‌فروش‌های M8 نیز می‌شود 40 درصد نسبت به فروش مدت مشابه در سال گذشته افزایش پیدا کرده است.

هیسونگ ها، معاون اجرایی بخش نمایشگرهای بصری در سامسونگ الکترونیکس گفت: «ازآنجایی‌که مصرف‌کنندگان به‌صورت فزاینده‌ای در حال کار، یادگیری و سرگرم شدن در خانه هستند، مانیتورهای هوشمند نقش سنتی مانیتورها را بازتعریف می‌کنند و ویژگی‌های مختلفی را برای هر سبک زندگی‌ای فراهم می‌کنند. ما از رسیدن به نقطه عطف فروش یک میلیون مانیتور هوشمند خرسندیم و پیش‌بینی می‌کنیم که میزان تقاضا باز هم افزایش پیدا کند زیرا مصرف‌کنندگان در سراسر جهان روزبه‌روز بیشتر می‌خواهند که هوشمندانه‌تر زندگی کنند.»